według potrzeb i według możliwości

Kursy językowe dla każdego

Oferta mojej szkoły językowej to różnorodny i atrakcyjny cenowo program nauki języka angielskiego. Proponuję bogaty wybór zajęć językowych, w tym angielski dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych na wszystkich poziomach zaawansowania.

Prowadzę także kursy przygotowawcze do egzaminów maturalnych, a także międzynarodowych certyfikatów językowych FCE, CAE i CPE. Wybierając dogodną dla siebie formę zajęć możecie Państwo zdecydować się na opcję nauczania języka ogólnego, jak również języka specjalistycznego.

Dzięki regularnym i profesjonalnym ćwiczeniom oraz konwersacjom opartym na praktycznym zastosowaniu języka, nauka w mojej szkole językowej jest niezwykle efektywna, przyjemna i bezstresowa.

Wybierz formułę najlepszą dla siebie.

Maksimum uwagi skoncentrowanej wyłącznie na Tobie

Zajęcia indywidualne

Zajęcia prywatne dostosowane są do indywidualnego poziomu, celów i zainteresowań słuchacza, przez co są najskuteczniejszym sposobem na osiągnięcie imponujących wyników w krótkim czasie.

Idealny balans pomiędzy ceną i efektywnością

Zajęcia grupowe

Znakomita opcja dla wszystkich, którzy chcą uczyć się systematycznie, w dobrym towarzystwie i atrakcyjnej cenie! Kameralne grupy, miła atmosfera i efektywna współpraca pomiędzy słuchaczami i nauczycielem, czynią naukę prostszą i przyjemniejszą.

 

Razem zawsze raźniej

Angielski w parach

Może być ukochany, koleżanka z pracy, czy przygodny nieznajomy. Dodatkowa obecność drugiego kursanta stanowi wsparcie, mobilizuje w chwilach zniechęcenia i pozwala na znacznie pewniejszą komunikację werbalną.

opcja dla wymagających

Business English

Język specjalistyczny dla dorosłych, od poziomu średnio-zaawansowanego (B1) wzwyż. Kurs oparty jest na zagadnieniach związanych z rozmowami o pracę, korespondencją biznesową, negocjacjami, ekonomią i finansami.

Pomocna dłoń przed ważnym egzaminem

Kursy maturalne

Kurs maturalny ma na celu kompleksowe przygotowanie do egzaminu dojrzałości z języka angielskiego. Podczas kursu uczestnicy powtarzają i systematyzują słownictwo oraz gramatykę z zakresu szkoły średniej, a także ćwiczą techniki zdawania matury tj. rozmowy sterowane, rozumienie ze słuchu, rozumienie tekstu czytanego, wypowiedź pisemną.

Kiedy potrzebujesz wsparcia dla siebie lub swojej pociechy

Korepetycje i konwersacje

Korepetycje to oferta skierowana głownie do uczniów szkół podstawowym oraz gimnazjalnych. Kurs obejmuje pomoc w zakresie nauczania szkolnego – utrwalanie materiału, pomoc w pisaniu i odrabianiu prac domowych itp. Konwersacje, to forma zajęć przeznaczona dla bardziej zaawansowanych słuchaczy, którzy chcieliby poprawić swoje zdolności komunikacyjne.