Tłumaczenie nie jest kopią, lecz aktem twórczym

Tłumaczenia pisemne

Szeroka oferta mojego Biura Tłumaczeń skierowana jest zarówno do firm, jak i osób prywatnych. Dokładam najwyższych starań, aby świadczone przeze mnie usługi translatorskie spełniały wszystkie standardy jakości.

Zapraszam do skorzystania z moich usług translatorskich w zakresie tłumaczeń zwykłych i specjalistycznych w kombinacjach językowych polski/angielski/polski. Kontaktując się z Better Call Paul mają Państwo okazję uzgodnić wszelkie szczegóły dotyczące zlecenia z osobą decyzyjną i wykonującą osobiście tłumaczenie interesującego Państwa dokumentu.

 

Powierzając mi przetłumaczenie dokumentów, mają Państwo gwarancję że trafiają one bezpośrednio w ręce doświadczonego i rzetelnego tłumacza, osobiście wykonującego tłumaczenie, który profesjonalnie i bez żadnych pośredników wykonuje zlecenie.

Aby usprawnić wykonanie tłumaczenia dokumentów można dostarczyć je w formie skanu/zdjęcia drogą mailową, aby uzyskać niezobowiązującą i darmową wycenę. W ten sposób również, czyli pocztą elektroniczna,  można otrzymać przetłumaczony dokument. Wszystko bez wychodzenia z domu.

Zapraszam do skorzystania z formularza kontaktowego

10 + 9 =