Zajęcia grupowe

General English
idealny balans między nauką i ekonomią

Małe grupy, wielkie możliwości

Zajęcia z języka angielskiego dla grup dorosłych i młodzieży na poziomie od stopnia podstawowego wzwyż. To znakomita opcja dla wszystkich, którzy chcą uczyć się systematycznie, w dobrym towarzystwie i atrakcyjnej cenie! Tylko małe grupy (od 3 do 4 osób) dają możliwość efektywnej interakcji pomiędzy uczestnikami. Czynią też naukę dużo prostszą i przyjemniejszą.

Podczas kameralnych zajęć w miłej atmosferze ćwiczysz wszystkie funkcje językowe: mówienie, pisanie, czytanie i rozumienie ze słuchu, poznajesz niezbędną gramatykę. Swoje zajęcia urozmaicam wieloma materiałami multimedialnymi, a także specjalnie wykreowanymi sytuacjami z życia codziennego. Tak, aby osoby uczęszczające na kurs, mogły w spontaniczny sposób reagować na nie w języku angielskim.

Tak jak w przypadku zajęć indywidualnych, zadbam o efektywność prowadzonych zajęć, mobilizację do nauki, przyjazną atmosferę. Fachowo ocenię wiedzę na każdym etapie kursu oraz będę służył radą i pomocą.

Wybierz jak ci wygodnie

Realnie lub wirtualnie

Zajęcia grupowe mogą odbywać się w trybie stacjonarnym. Możemy też przeprowadzić je za pomocą Skype’a w połączeniu konferencyjnym.

Zajęcia w formie elektronicznej nie odbiegają od tych prowadzonych „face to face”. Korzystam ze wszystkich narzędzi technologicznych, a ty nie tracisz czasu na dojazdy i trenujesz w domowym zaciszu.

Czas trwania Cena
60 min/3 os. 35 PLN/os.
60 min/4 os. 25 PLN/os.
90 min/3 os. 45 PLN/os.
90 min/4 os. 35 PLN/os.