Zajęcia indywidualne

General English

ODKRYJ MAKSIMUM SWOICH MOŻLIWOŚCI

W czasie przeznaczonym wyłącznie dla Ciebie

Lekcje języka angielskiego dla dorosłych i młodzieży na każdym poziomie zaawansowania. Podczas zajęć ćwiczysz wszystkie funkcje językowe: mówienie, pisanie, czytanie i rozumienie ze słuchu. Poznajesz niezbędną gramatykę. To spersonalizowane lekcje mające na celu efektywną naukę, przełamanie bariery językowej i osiągnięcie możliwie szybkich rezultatów. W tej formie jestem kimś  w rodzaju trenera personalnego. Z tym że zamiast mięśni – rozwijam Twoje umiejętności językowe.

Zajęcia prywatne dostosowane są do indywidualnego poziomu, celów i zainteresowań słuchacza, przez co są najskuteczniejszym sposobem na osiągnięcie imponujących wyników w krótkim czasie. Niezależnie od tego, czy przygotowujesz się do egzaminu, rozmowy kwalifikacyjnej, czy prezentacji w pracy, pomogę Ci osiągnąć założone cele. Podczas zajęć jestem skupiony wyłącznie na Tobie i przez 60, lub 90 minut istniejesz dla mnie tylko Ty i twój angielski.

Wybierz jak ci wygodnie

Realnie lub wirtualnie

Zajęcia indywidualne mogą odbywać się w trybie stacjonarnym. Możemy też przeprowadzić je za pomocą Skype’a.

Zajęcia w formie elektronicznej nie odbiegają od tych prowadzonych „face to face”. Korzystam ze wszystkich narzędzi technologicznych, a ty nie tracisz czasu na dojazdy i trenujesz w domowym zaciszu.

Czas trwania Cena
45 min 50 PLN
60 min 60 PLN
90 min 90 PLN