Zajęcia grupowe

General english​

Panaceum na liceum

Kurs dla przyszłych maturzystów

Panaceum na Liceum to idealne rozwiązanie dla przyszłych maturzystów. To 4-letni kurs dedykowany młodzieży w wieku 15 – 19 lat, która decyduje się przystąpić do egzaminu maturalnego z języka angielskiego. To zupełnie autorski kurs opracowany w oparciu o renomowane podręczniki, bazujący na niebagatelnej liczbie materiałów własnych oraz autentycznych w formie filmów, słuchowisk, czytanek czy prezentacji. Dotychczas skorzystało z niego wielu maturzystów, którzy maturę zdali z najwyższymi wynikami.

Autorski kurs „Panaceum na Liceum” to skuteczne wsparcie młodych uczniów, a także szansa na wzrost ich
kompetencji językowych jako przyszłych studentów czy osób wkraczających na rynek pracy.

Przydzielanie do odpowiedniej grupy odbywa się na podstawie uzyskane wyniku z egzaminu Ósmoklasisty oraz rozmowy
wstępnej. Grupy pierwsze roczne podzielne są odpowiednio na grupę podstawową oraz średniozaawansowaną. 

Lekarstwem na celujące wyniki maturalne jest „Panaceum na Liceum” tylko w Better Call Paul.

Kurs ma trzy strategiczne cele

#1

Głównym celem kursu jest kompleksowe przygotowanie do matury pisemnej oraz ustnej na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Podczas zajęć kursanci mają możliwość zapoznania się z rodzajem zadań oraz możliwe najlepszą strategią ich rozwiązania.

#2

Kolejnym celem autorskiego kursu maturalnego jest systematyczne wsparcie w szkolnej nauce języka angielskiego oraz poszerzenie zdobywanej tam wiedzy.

#3

Ostatnim, równie ważnym elementem wyróżniającym kurs, jest nauka praktycznego języka, poprzez liczne konwersacje, materiały własne szkoły, które uczą, bawią i rozwijają pasję do kultury, krajów jak i samego języka angielskiego.

Wybierz jak Ci wygodnie

Kurs dla dorosłych

Zajęcia z języka angielskiego dla grup dorosłych na poziomie od stopnia podstawowego wzwyż. To znakomita opcja dla wszystkich, którzy chcą uczyć się systematycznie, w dobrym towarzystwie i atrakcyjnej cenie! Tylko małe grupy (4 – 6 – 8 osób) dają możliwość efektywnej interakcji pomiędzy uczestnikami. Czynią też naukę dużo prostszą i przyjemniejszą. Podczas kameralnych zajęć w miłej atmosferze ćwiczysz wszystkie funkcje językowe: mówienie, pisanie, czytanie i rozumienie ze słuchu, poznajesz niezbędną gramatykę. Swoje zajęcia urozmaicamy wieloma materiałami multimedialnymi, a także specjalnie wykreowanymi sytuacjami z życia codziennego. Tak, aby osoby uczęszczające na kurs, mogły w spontaniczny sposób reagować na nie w języku angielskim.

Tak jak w przypadku zajęć indywidualnych, zadbamy o efektywność prowadzonych zajęć, mobilizację do nauki, przyjazną atmosferę. Fachowo ocenimy wiedzę na każdym etapie kursu oraz będziemy służyli radą i pomocą.

 
 
Szkoła językowa Better Call Paul - kursy maturalne

Wybierz jak Ci wygodnie

Realnie lub wirtualnie

Zajęcia grupowe mogą odbywać się w trybie stacjonarnym. Możemy też przeprowadzić je za pomocą Skype’a w połączeniu konferencyjnym.

Zajęcia w formie elektronicznej nie odbiegają od tych prowadzonych „face to face”. Korzystam ze wszystkich narzędzi technologicznych, a ty nie tracisz czasu na dojazdy i trenujesz w domowym zaciszu.

Czas trwania

Cena

Polski lektor

1 x w  tygodniu [1 x 90 minut] | 279 zł / msc.

2 x w  tygodniu [2 x 60 minut] | 299 zł / msc.

Polski lektor + Native Speaker

2 x w  tygodniu [2 x 60 minut] | 329 zł / msc.

Zapisz się na wybrane zajęcia już teraz!

Wyepłnij formularz kontaktowy i rozpocznij swoją przygodę z językiem angielskim!