Zajęcia w Better Call Paul!

Better Call Paul to szkoła założona przez pasjonata języka angielskiego, która łączy dobrą zabawę oraz przyjazną atmosferę z efektywnie przekazywaną wiedzą. Zajęcia są wciągające, nieszablonowe i pełne zaangażowania.

“If we teach today’s students as we taught yesterday’s, we rob them of tomorrow.”

John Dewey

„Jeśli uczymy dzisiejszych uczniów tak, jak uczyliśmy wczoraj, okradamy ich z jutra.”

John Dewey

Nasze zajęcia, to połączenie nudnej teorii z ciekawą praktyką.

To różnorodność prowadzonych zajęć pod względem ich formy, przeznaczenia i funkcji. To indywidualne dopasowanie realizowanych treści, z których większość oparta jest na materiałach autentycznych, czyli artykułach, filmach i programach telewizyjnych charakterystycznych dla krajów anglojęzycznych.

Zajęcia grupowe Panaceum na Liceum

Better Call Paul to gwarancja najwyższej skuteczności i jakości

w nauczaniu języka angielskiego na terenie Bolesławca i okolicach. Różnorodność oraz oryginalność metodyki sprawia, że nauczysz się więcej, szybciej i łatwiej, ponieważ prowadzone zajęcia łączą w sobie ważne aspekty: indywidualne podejście oraz wykorzystanie najnowocześniejszych rozwiązań edukacyjnych.

"Nauka języka, to jak wspinaczka po górach"

Analogia wspinaczki najwierniej oddaje proces nauki języka w której to podróżnik musi często zmierzyć się z krętą i wyboistą
drogą, często o stromych zboczach i wielu wzniesieniach. Najważniejsze jednak w całej podróży jest towarzystwo i tempo
wspinaczki. Nie może ono być za szybkie, aby przedwczesne wycieńczenie nie przyczyniło się do przedwczesnej rezygnacji. Zbyt
wolne tempo natomiast sprawi, że nie odczujemy żadnej przyjemności z podróży, a efekty będę tak znikome, że nigdy nie
dotrzemy na szczyt i po prostu odpuścimy.

Dlatego w Better Call Paul wyruszamy razem z Wami w tą nie lada przygodę. Będziemy Was wspierać i motywować, podawać
rękę gdy zrobi się zbyt stromo, abyście mogli wspinać się coraz wyżej i wyżej. Wskażemy Wam właściwe ścieżki, ale nie drogi
na skróty, które często bywają zwodnicze. Poprowadzimy Was i wskażemy miejsce gdzie dotarliście oraz cel jaki możecie
osiągnąć na kolejnym etapie podróży.

Zacznij efektywną naukę już teraz!

Serdecznie zapraszamy na zajęcia indywidualne, zajęcia w parach oraz grupowe kursy języka angielskiego dla dzieci, młodzieży szkolnej i licealnej oraz osoby dorosłe. Zajęcia prowadzimy w Bolesławcu oraz w filii szkoły znajdującej się w Iwinach.

Każdy nasz kurs, nie istotne czy jest to kurs indywidualny, czy grupowy, jest szyty na miarę. W praktyce oznacza to, że metoda nauczania jest indywidualnie dopasowana do poziomu Słuchaczy oraz do zamierzonych celów nauki.

Nasi lektorzy posiadają odpowiednie kwalifikacje, doświadczenie oraz pasję do nauczania, dzięki czemu lekcje są efektywne, ciekawe i odbywają się w bezstresowej atmosferze.

Nauka angielskiego online
Angielski online ucz się gdziekolwiek chcesz.
Jeśli cenisz swój czas, prowadzisz dynamiczny tryb życia i nie pozostaje Ci wiele wolnego czasu, to nauka angielskiego online z lektorem jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie.
Zajęcia online to forma nauki polecana również dla osób, które nie mają możliwości i czasu na dojazd do stacjonarnej szkoły językowej.

Zapisz się na zajęcia

5% zniżki dla więcej niż jednego członka rodziny

Chcesz efektywnie nauczyć się angielskiego?

Nie istnieje jedna skuteczna recepta nauki języka, dlatego Better Call Paul to wybuchowa mieszanka różnych sprawdzonych i nowoczesnych metodyk połączona z autorskimi rozwiązaniami, których nie znajdziesz nigdzie indziej .

Chcesz swobodnie mówić po angielsku?

Zajęcia w Better Call Paul to ogromny nacisk na przełamywanie barier językowych! To doskonałe miejsce dla tych, którzy twierdzą, że potrafią zrozumieć praktycznie wszystko, ale wciąż boją się odezwać!

Nie chcesz tracić lekcji?

Jeśli zdarzy ci się, że nie możesz uczestniczyć w planowanych zajęciach i zgłosisz ten fakt odpowiednio wcześniej. Będziesz mógł zrealizować je w tym samym czasie siedząc wygodnie w domu, biurze czy innym miejscu z dostępem do internetu.

Chcesz wybierać tylko te zajęcia, które Cię interesują?

W Better Call Paul możesz dostosować rodzaj i tematykę zajęć w zależności od swoich potrzeb: konwersacje, gramatyka, słownictwo, pisanie, zajęcia biznesowe i hobbystyczne

Mistrz teorii? Czy uczeń praktyki?

W naszej szkole stawiamy tylko i wyłącznie na realistyczne zastosowanie języka. Kreujemy liczne sytuacje z życia codziennego, lekcje wzbogacone są dużą ilością gier oraz interaktywnych ćwiczeń, dzięki którym, chcąc nie chcąc, zaczniesz wszystko zapamiętywać.

GRAMATYKA czy KONWERSACJE?

Nie ma tutaj miejsca na nudne tabelki! Na luzie i w pogodnej atmosferze poznasz strukturę i zasady języka obcego. Banale i suche dialogi? U nas nie ma to miejsca! Do poziomu A1 konwersatoria to praktyczne zastosowanie gramatyki.

Poznaj opinie kursantów

Zajęcia język angielski dla dzieci

Nie czekaj

Zapisz się na wybrane zajęcia już teraz!

Radosny i przyjacielski robot Emys już od września 2022 r. będzie wspierał naukę języka angielskiego dzieci w wieku 4-9 lat.

Emys to native speaker języka angielskiego, stworzony z myślą o najmłodszych uczniach. Poprzez interakcję i zabawę umożliwi najmłodszym przyswojenie wiedzy językowej w łatwy i interesujący sposób. Dzięki grom językowym dzieci będą uczyć się m.in. angielskich wyrazów, prostych i użytecznych zwrotów, piosenek, skojarzeń, a przy tym będą skutecznie ćwiczyć pamięć i kompetencje językowe. Zabawa z robotem Emys jest tak wciągająca, że dzieci nawet nie czują, że uczą się języka angielskiego.

Jednak Emys to także doskonały przyjaciel, który rozpoznaje twarze oraz pobudza aktywności ruchowe i plastyczne. Uczy empatii i wrażliwości społecznej ponieważ dzieci mogą go karmić, głaskać, czyścić, a nawet dbać o niego, kiedy jest chory. To zupełnie nowy wymiar nauki języka angielskiego, dostępny już od września 2022 r. tylko w Better Call Paul!