O nas

Poznajmy się

Paweł Skokuń

Lektor i tłumacz języka angielskiego

Nasza szkoła jest

Kreatywna i innowacyjna

Język angielski, to bez wątpienia nasza ogromna pasja. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w pracy zarówno z dziećmi, młodzieżą gimnazjalną i licealną, jak i z osobami dorosłymi. Uczymy metodą komunikatywną skupiając się głównie na praktycznym zastosowaniu języka. Nasze zajęcia ukierunkowane są na maksymalne wykorzystywanie każdego elementu językowego jednocześnie: mówienia, rozumienia ze słuchu, czytania oraz pisania.

Dołącz do

Better Call Paul

Better Call Paul to nowa szkoła językowa wprowadzające świeżość oraz innowacyjność na bolesławieckim rynku usług szkoleniowych. Mocno jednak wierzymy w to, że wysoka jakość i profesjonalizm naszych szkoleń, a także autorska metoda prowadzenia zajęć, pozwoli stworzyć nową jakość w ofercie kursów i szkoleń językowych.Jeśli tak jak ja, jesteś językowym pasjonatem, jeśli kochasz to co robisz, jeśli angielski jest dla Ciebie żywiołem, w którym czujesz się jak ryba w wodzie i chcesz się tą pasją dzielić z innymi – zapraszam do współpracy.

Rocky Comfort

Native Speaker z USA

Rocky Comfort

Cześć wszystkim nazywam się Rocky i jestem Native Speakerem w Better Call Paul. Pochodzę z Stanów Zjednoczonych, a dokładnie z przepięknego stanu Kolorado usytuowanego w regionie łańcucha gór skalistych. Jestem optymistą kochającym przebywać wśród ludzi i podróżnikiem ciągle głodnym odkrywania. Te dwie rzeczy nadają sens mojemu życiu! W Polsce mieszkam już 3 lata i zostaję tutaj na stałe. Język angielski to mój ojczysty język. Natomiast swoje kwalifikacje jako przyszły nauczyciel zdobyłem podczas studiów nauczycielskich w Karkonoskiej Państwowej Szkole Wyższej w Jeleniej Górze. Pragnę dzielić się swoją pasją do świata i ludzi oraz wspierać i pomagać w procesie nauki swojego języka ojczystego.

Monika Filipiak

Lektor języka angielskiego

Monika Filipiak

Z wykształcenia pedagog, który najlepiej wie, jak pracować z najmłodszymi, aby nauka kojarzyła się im z niezwykłą przygodą i zabawą. Swoją znajomość języka angielskiego, zdobywała nie tylko na studiach, ale także podczas kilkuletniego pobytu w Irlandii.

Zabawna, cierpliwa i empatyczna. Monika w swojej pracy zawsze stawia na dostrzeganie indywidualnych potrzeb i zainteresowań dzieci. Wie, jak ważny jest ich harmonijny rozwój i w czym pomaga dobrze dobrana i zaplanowana nauka poprzez zabawę. Poza pracą pedagoga, jest pożeraczem książkowych historii . Podróżuje i uwiecznia je na własnych fotografiach. Szydełkuje i jak nikt inny w naszej szkole, zna się na pracach manualnych i plastycznych. Jako mama doskonale wie, jak ważne jest dobro dzieci, dzięki czemu będzie bardzo skutecznie wspierać w ich wychowaniu. W pełnej ciepła i szacunku atmosferze uczyć będzie m.in. poprzez wykorzystanie śpiewu, rysunku, gier i tańca.

Monika razem z dziećmi odkrywa świat nowego języka i podejmuje z nimi kolejne językowe wyzwania.