O szkole

Poznaj Better Call Paul

Nowoczesna szkoła językowa

Better Call Paul

Better Call Paul to nowoczesna szkoła językowa, w której lektorzy i native speakerzy skutecznie przekazują wiedzę teoretyczną i praktyczną języka obcego dla osób w każdym wieku i z różnym poziomem zaawansowania. A to wszystko w formie zajęć grupowych lub indywidualnych, prowadzonych w sposób tradycyjny, wirtualny lub hybrydowy. Zajęcia w Better Call Paul prowadzone są na podstawie własnej metodyki nauczania. Są nieszablonowe, wciągające, pełne zaangażowania lektorów, a co najważniejsze efektywne.

Wyróżniki naszej szkoły to przede wszystkim:

  1. Indywidualne podejście do każdego ucznia bez względu na poziom zaawansowania.
  2. Profesjonalizm w praktyce.
  3. Własna metodyka nauczania i autorskie kursy.
  4. Praktyczne zastosowanie nauki języka obcego (np. wyjście do restauracji i składanie zamówień w języku angielskim).
  5. Połączenie nauki z zabawą.
  6. Wykorzystanie gier i zabaw edukacyjnych, ruchowych i muzycznych.
  7. Korzystanie z nowoczesnych narzędzi multimedialnych.
  8. Stosowanie rozwiązań innowacyjnych i kreatywnych.
  9. Powtórki i sprawdzanie osiągnięć uczniów.

Podczas zajęć lektorzy pracują tak, aby uczniowie już od początku mogli poczuć się swobodnie i komfortowo. Kursy prowadzone są bowiem w bardzo energiczny sposób, z pełnym zaangażowaniem lektora, stwarzając przy tym jak najwięcej możliwości do aktywnego uczestnictwa w praktycznej nauce języka.

Nasze wartości

Skuteczność, kreatywność, innowacyjność

Język angielski, to bez wątpienia nasza ogromna pasja. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą i z osobami dorosłymi. Uczymy metodą komunikatywną skupiając się głównie na praktycznym zastosowaniu języka. Nasze zajęcia ukierunkowane są na maksymalne wykorzystywanie każdego elementu językowego jednocześnie: mówienia, rozumienia ze słuchu, czytania oraz pisania.

Better Call Paul

Dołącz do zespołu!

Better Call Paul to szkoła językowa wprowadzające świeżość oraz innowacyjność na bolesławieckim rynku usług szkoleniowych. Mocno wierzymy w to, że wysoka jakość i profesjonalizm naszych szkoleń, a także autorska metoda prowadzenia zajęć, pozwolą stworzyć nową jakość w ofercie kursów i szkoleń językowych. Dlatego jeśli tak jak my tak językowym pasjonatem, a angielski jest dla Ciebie żywiołem, w którym czujesz się jak ryba w wodzie i chcesz się tą pasją dzielić z innymi – zapraszam do współpracy!

Aplikuj przez formularz

Szkoła Better Call Paul

Ma dwie lokalizacje!

Daszyńskiego 29,
59-700 Bolesławiec

Iwiny 6,
59-720 Iwiny

Daszyńskiego 29, 59-700 Bolesławiec

Iwiny 6, 59-720 Iwiny

Radosny i przyjacielski robot Emys już od września 2022 r. będzie wspierał naukę języka angielskiego dzieci w wieku 4-9 lat.

Emys to native speaker języka angielskiego, stworzony z myślą o najmłodszych uczniach. Poprzez interakcję i zabawę umożliwi najmłodszym przyswojenie wiedzy językowej w łatwy i interesujący sposób. Dzięki grom językowym dzieci będą uczyć się m.in. angielskich wyrazów, prostych i użytecznych zwrotów, piosenek, skojarzeń, a przy tym będą skutecznie ćwiczyć pamięć i kompetencje językowe. Zabawa z robotem Emys jest tak wciągająca, że dzieci nawet nie czują, że uczą się języka angielskiego.

Jednak Emys to także doskonały przyjaciel, który rozpoznaje twarze oraz pobudza aktywności ruchowe i plastyczne. Uczy empatii i wrażliwości społecznej ponieważ dzieci mogą go karmić, głaskać, czyścić, a nawet dbać o niego, kiedy jest chory. To zupełnie nowy wymiar nauki języka angielskiego, dostępny już od września 2022 r. tylko w Better Call Paul!