Business English

Kursy specjalistyczne

Kiedy życie wysoko stawia poprzeczkę

Po angielsku wejdziemy w świat biznesu

Język specjalistyczny dla dorosłych, od poziomu średnio-zaawansowanego (B1) wzwyż. Kurs oparty jest na zagadnieniach związanych z rozmowami o pracę, korespondencją biznesową, negocjacjami, ekonomią i finansami.

Zajęcia maja na celu poznawanie specjalistycznego słownictwa z szeregu dziedzin biznesu/ekonomii/technologii/górnictwa itp, a także usprawnienie codziennej komunikacji w środowisku biznesowym i korporacyjnym.

Zaproś znajomego lub przyjdź z kolegą z pracy i ćwiczcie razem! To świetne rozwiązanie, aby znacząco obniżyć cenę, jednocześnie zachowując wysoki poziom świadczonych usług! Trenuj ze znajomym język korporacji, ćwicz rozmowy kwalifikacyjne oraz odgrywaj typowe sytuacje w pracy!

Wybierz jak Ci wygodnie

Realnie lub wirtualnie

Zajęcia „Business English” mogą odbywać się w trybie stacjonarnym. Możemy je również realizować za pomocą Skype’a.

Zajęcia w formie elektronicznej nie odbiegają od tych prowadzonych „face to face”. Korzystam ze wszystkich narzędzi technologicznych, a ty nie tracisz czasu na dojazdy i trenujesz w domowym zaciszu.

Cennik

Cena ustalana indywidualnie z klientem

Zapisz się na wybrane zajęcia już teraz!

Wyepłnij formularz kontaktowy i rozpocznij swoją przygodę z językiem angielskim!

Radosny i przyjacielski robot Emys już od września 2022 r. będzie wspierał naukę języka angielskiego dzieci w wieku 4-9 lat.

Emys to native speaker języka angielskiego, stworzony z myślą o najmłodszych uczniach. Poprzez interakcję i zabawę umożliwi najmłodszym przyswojenie wiedzy językowej w łatwy i interesujący sposób. Dzięki grom językowym dzieci będą uczyć się m.in. angielskich wyrazów, prostych i użytecznych zwrotów, piosenek, skojarzeń, a przy tym będą skutecznie ćwiczyć pamięć i kompetencje językowe. Zabawa z robotem Emys jest tak wciągająca, że dzieci nawet nie czują, że uczą się języka angielskiego.

Jednak Emys to także doskonały przyjaciel, który rozpoznaje twarze oraz pobudza aktywności ruchowe i plastyczne. Uczy empatii i wrażliwości społecznej ponieważ dzieci mogą go karmić, głaskać, czyścić, a nawet dbać o niego, kiedy jest chory. To zupełnie nowy wymiar nauki języka angielskiego, dostępny już od września 2022 r. tylko w Better Call Paul!