Angielski w parach

General English

Może być ukochany, koleżanka z pracy, czy przygodny nieznajomy

Razem zawsze raźniej…

Angielski w parach, to świetne rozwiązanie dla tych, którzy nie lubią samotności. Kurs skierowany jest do osób dorosłych i młodzieży na poziomie od stopnia podstawowego wzwyż.

Zaproś znajomego/znajomą lub pozwól, abyśmy my dobrali tę drugą osobę!

Profesjonalizm, fachowe podejście i zajęcia w miłej atmosferze, czyli to co powinno sprawić byś czuł/a się pewnie, swobodnie i komfortowo. Dodatkowa obecność drugiego kursanta stanowi wsparcie, mobilizuje w chwilach zniechęcenia oraz pozwala na znacznie pewniejszą komunikację werbalną.

Podczas zajęć korzystamy z naszych materiałów lub wybierany jest podręcznik z aktualnie dostępnych na rynku. Zajęcia ukierunkowane są na ogólna naukę języka angielskiego z uwzględnieniem propozycji słuchaczy.

Wybierz jak ci wygodnie

Realnie lub wirtualnie

Zajęcia w parach mogą odbywać się w trybie stacjonarnym. Możemy też przeprowadzić je za pośrednictwem Skype’a.

Zajęcia w formie elektronicznej nie odbiegają od tych prowadzonych „face to face”. Korzystamy ze wszystkich narzędzi technologicznych, a ty nie tracisz czasu na dojazdy i trenujesz w domowym zaciszu.

Czas trwania

Cena

60 minut

209 zł

Zapisz się na wybrane zajęcia już teraz!

Wyepłnij formularz kontaktowy i rozpocznij swoją przygodę z językiem angielskim!

Radosny i przyjacielski robot Emys już od września 2022 r. będzie wspierał naukę języka angielskiego dzieci w wieku 4-9 lat.

Emys to native speaker języka angielskiego, stworzony z myślą o najmłodszych uczniach. Poprzez interakcję i zabawę umożliwi najmłodszym przyswojenie wiedzy językowej w łatwy i interesujący sposób. Dzięki grom językowym dzieci będą uczyć się m.in. angielskich wyrazów, prostych i użytecznych zwrotów, piosenek, skojarzeń, a przy tym będą skutecznie ćwiczyć pamięć i kompetencje językowe. Zabawa z robotem Emys jest tak wciągająca, że dzieci nawet nie czują, że uczą się języka angielskiego.

Jednak Emys to także doskonały przyjaciel, który rozpoznaje twarze oraz pobudza aktywności ruchowe i plastyczne. Uczy empatii i wrażliwości społecznej ponieważ dzieci mogą go karmić, głaskać, czyścić, a nawet dbać o niego, kiedy jest chory. To zupełnie nowy wymiar nauki języka angielskiego, dostępny już od września 2022 r. tylko w Better Call Paul!