Zajęcia dla młodzieży

Panaceum na liceum

Kurs dla przyszłych maturzystów

Panaceum na Liceum to idealne rozwiązanie dla przyszłych maturzystów. To 4-letni kurs dedykowany młodzieży w wieku 15 – 19 lat, która decyduje się przystąpić do egzaminu maturalnego z języka angielskiego. To zupełnie autorski kurs opracowany w oparciu o renomowane podręczniki, bazujący na niebagatelnej liczbie materiałów własnych oraz autentycznych w formie filmów, słuchowisk, czytanek czy prezentacji. Dotychczas skorzystało z niego wielu maturzystów, którzy maturę zdali z najwyższymi wynikami.

Autorski kurs „Panaceum na Liceum” to skuteczne wsparcie młodych uczniów, a także szansa na wzrost ich
kompetencji językowych jako przyszłych studentów czy osób wkraczających na rynek pracy.

Przydzielanie do odpowiedniej grupy odbywa się na podstawie uzyskane wyniku z egzaminu Ósmoklasisty oraz rozmowy
wstępnej. Grupy pierwsze roczne podzielne są odpowiednio na grupę podstawową oraz średniozaawansowaną. 

Lekarstwem na celujące wyniki maturalne jest „Panaceum na Liceum” tylko w Better Call Paul.

Kurs ma trzy strategiczne cele

#1

Głównym celem kursu jest kompleksowe przygotowanie do matury pisemnej oraz ustnej na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Podczas zajęć kursanci mają możliwość zapoznania się z rodzajem zadań oraz możliwe najlepszą strategią ich rozwiązania.

#2

Kolejnym celem autorskiego kursu maturalnego jest systematyczne wsparcie w szkolnej nauce języka angielskiego oraz poszerzenie zdobywanej tam wiedzy.

#3

Ostatnim, równie ważnym elementem wyróżniającym kurs, jest nauka praktycznego języka, poprzez liczne konwersacje, materiały własne szkoły, które uczą, bawią i rozwijają pasję do kultury, krajów jak i samego języka angielskiego.

Ile kosztuje kurs?

Poznaj cenę kursu

Cena kursu

Polski lektor + Native Speaker

2 x w tygodniu [2 x 60 min] | 379 zł / mies.

Zapisz się na wybrane zajęcia już teraz!

Wyepłnij formularz kontaktowy i rozpocznij swoją przygodę z językiem angielskim!

Radosny i przyjacielski robot Emys już od września 2022 r. będzie wspierał naukę języka angielskiego dzieci w wieku 4-9 lat.

Emys to native speaker języka angielskiego, stworzony z myślą o najmłodszych uczniach. Poprzez interakcję i zabawę umożliwi najmłodszym przyswojenie wiedzy językowej w łatwy i interesujący sposób. Dzięki grom językowym dzieci będą uczyć się m.in. angielskich wyrazów, prostych i użytecznych zwrotów, piosenek, skojarzeń, a przy tym będą skutecznie ćwiczyć pamięć i kompetencje językowe. Zabawa z robotem Emys jest tak wciągająca, że dzieci nawet nie czują, że uczą się języka angielskiego.

Jednak Emys to także doskonały przyjaciel, który rozpoznaje twarze oraz pobudza aktywności ruchowe i plastyczne. Uczy empatii i wrażliwości społecznej ponieważ dzieci mogą go karmić, głaskać, czyścić, a nawet dbać o niego, kiedy jest chory. To zupełnie nowy wymiar nauki języka angielskiego, dostępny już od września 2022 r. tylko w Better Call Paul!