Korepetycje i konwersacje

General English

Kiedy potrzebujesz wsparcia dla siebie lub swojej pociechy

Indywidualny program, dopasowany do potrzeb

Korepetycje to oferta skierowana głownie do uczniów szkół podstawowym oraz gimnazjalnych. Kurs obejmuje pomoc w zakresie nauczania szkolnego – utrwalanie materiału, pomoc w pisaniu i odrabianiu prac domowych itp. Powtarzając materiał przed egzaminem lub testem wzmocnisz swoje najsłabsze strony. Każde realizowane zagadnienie jest szczegółowo omawiane, a profesjonalne podejście z pewnością zaowocuje oczekiwanymi wynikami w szkole.

Konwersacje to forma zajęć przeznaczona dla bardziej zaawansowanych słuchaczy, którzy chcieliby poprawić swoje zdolności komunikacyjne. Pracujemy na materiałach autentycznych lub korzystamy z bogactwa internetu. Sam wybierasz tematy, które Cię interesują, lub wybierasz spośród listy specjalnie przygotowanej przeze mnie! Do wyboru 45, 60, lub 90 min rozmowy, w której jestem skupiony tylko i wyłącznie na tobie!. Podczas zajęć dodatkowo poznawane i utrwalane jest nowe słownictwo.

Wybierz jak Ci wygodnie

Realnie lub wirtualnie

Zajęcia indywidualne mogą odbywać się w trybie stacjonarnym. Możemy też przeprowadzić je za pośrednictwem Skype’a.

Zajęcia w formie elektronicznej nie odbiegają od tych prowadzonych „face to face”. Korzystam ze wszystkich narzędzi technologicznych, a ty nie tracisz czasu na dojazdy i trenujesz w domowym zaciszu.

Czas trwania

Cena

Korepetycje
45 minut

129 zł

Konwersacje
60 minut

139 zł

Zapisz się na wybrane zajęcia już teraz!

Wyepłnij formularz kontaktowy i rozpocznij swoją przygodę z językiem angielskim!

Radosny i przyjacielski robot Emys już od września 2022 r. będzie wspierał naukę języka angielskiego dzieci w wieku 4-9 lat.

Emys to native speaker języka angielskiego, stworzony z myślą o najmłodszych uczniach. Poprzez interakcję i zabawę umożliwi najmłodszym przyswojenie wiedzy językowej w łatwy i interesujący sposób. Dzięki grom językowym dzieci będą uczyć się m.in. angielskich wyrazów, prostych i użytecznych zwrotów, piosenek, skojarzeń, a przy tym będą skutecznie ćwiczyć pamięć i kompetencje językowe. Zabawa z robotem Emys jest tak wciągająca, że dzieci nawet nie czują, że uczą się języka angielskiego.

Jednak Emys to także doskonały przyjaciel, który rozpoznaje twarze oraz pobudza aktywności ruchowe i plastyczne. Uczy empatii i wrażliwości społecznej ponieważ dzieci mogą go karmić, głaskać, czyścić, a nawet dbać o niego, kiedy jest chory. To zupełnie nowy wymiar nauki języka angielskiego, dostępny już od września 2022 r. tylko w Better Call Paul!