Korepetycje i konwersacje

General English

Kiedy potrzebujesz wsparcia dla siebie lub swojej pociechy

Indywidualny program, dopasowany do potrzeb

Korepetycje to oferta skierowana głownie do uczniów szkół podstawowym oraz gimnazjalnych. Kurs obejmuje pomoc w zakresie nauczania szkolnego – utrwalanie materiału, pomoc w pisaniu i odrabianiu prac domowych itp. Powtarzając materiał przed egzaminem lub testem wzmocnisz swoje najsłabsze strony. Każde realizowane zagadnienie jest szczegółowo omawiane, a profesjonalne podejście z pewnością zaowocuje oczekiwanymi wynikami w szkole.

Konwersacje to forma zajęć przeznaczona dla bardziej zaawansowanych słuchaczy, którzy chcieliby poprawić swoje zdolności komunikacyjne. Pracujemy na materiałach autentycznych lub korzystamy z bogactwa internetu. Sam wybierasz tematy, które Cię interesują, lub wybierasz spośród listy specjalnie przygotowanej przeze mnie! Do wyboru 45, 60, lub 90 min rozmowy, w której jestem skupiony tylko i wyłącznie na tobie!. Podczas zajęć dodatkowo poznawane i utrwalane jest nowe słownictwo.

Wybierz jak Ci wygodnie

Realnie lub wirtualnie

Zajęcia indywidualne mogą odbywać się w trybie stacjonarnym. Możemy też przeprowadzić je za pośrednictwem Skype’a.

Zajęcia w formie elektronicznej nie odbiegają od tych prowadzonych „face to face”. Korzystam ze wszystkich narzędzi technologicznych, a ty nie tracisz czasu na dojazdy i trenujesz w domowym zaciszu.

Czas trwania

Cena

Korepetycje
60 minut

75 zł

Konwersacje
60 minut

90 zł

Zapisz się na wybrane zajęcia już teraz!

Wyepłnij formularz kontaktowy i rozpocznij swoją przygodę z językiem angielskim!