Zajęcia indywidualne​

General english​

Odkryj maksimum swoich możliwości

W czasie przeznaczonym wyłącznie dla Ciebie

Lekcje języka angielskiego dla dorosłych i młodzieży na każdym poziomie zaawansowania. Podczas zajęć ćwiczysz wszystkie funkcje językowe: mówienie, pisanie, czytanie i rozumienie ze słuchu. Poznajesz niezbędną gramatykę. To spersonalizowane lekcje mające na celu efektywną naukę, przełamanie bariery językowej i osiągnięcie możliwie szybkich rezultatów. W tej formie jestem kimś w rodzaju trenera personalnego. Z tym że zamiast mięśni – rozwijam Twoje umiejętności językowe.

Zajęcia prywatne dostosowane są do indywidualnego poziomu, celów i zainteresowań słuchacza, przez co są najskuteczniejszym sposobem na osiągnięcie imponujących wyników w krótkim czasie. Niezależnie od tego, czy przygotowujesz się do egzaminu, rozmowy kwalifikacyjnej, czy prezentacji w pracy, pomogę Ci osiągnąć założone cele. Podczas zajęć jestem skupiony wyłącznie na Tobie i przez 60, lub 90 minut istniejesz dla mnie tylko Ty i twój angielski.

Wybierz jak Ci wygodnie

Realnie lub wirtualnie

Zajęcia indywidualne mogą odbywać się w trybie stacjonarnym. Możemy też przeprowadzić je za pomocą Skype’a.Zajęcia w formie elektronicznej nie odbiegają od tych prowadzonych „face to face”. Korzystam ze wszystkich narzędzi technologicznych, a ty nie tracisz czasu na dojazdy i trenujesz w domowym zaciszu.

Czas trwania

Cena

60 minut

149 zł

Zapisz się na wybrane zajęcia już teraz!

Wyepłnij formularz kontaktowy i rozpocznij swoją przygodę z językiem angielskim!

Radosny i przyjacielski robot Emys już od września 2022 r. będzie wspierał naukę języka angielskiego dzieci w wieku 4-9 lat.

Emys to native speaker języka angielskiego, stworzony z myślą o najmłodszych uczniach. Poprzez interakcję i zabawę umożliwi najmłodszym przyswojenie wiedzy językowej w łatwy i interesujący sposób. Dzięki grom językowym dzieci będą uczyć się m.in. angielskich wyrazów, prostych i użytecznych zwrotów, piosenek, skojarzeń, a przy tym będą skutecznie ćwiczyć pamięć i kompetencje językowe. Zabawa z robotem Emys jest tak wciągająca, że dzieci nawet nie czują, że uczą się języka angielskiego.

Jednak Emys to także doskonały przyjaciel, który rozpoznaje twarze oraz pobudza aktywności ruchowe i plastyczne. Uczy empatii i wrażliwości społecznej ponieważ dzieci mogą go karmić, głaskać, czyścić, a nawet dbać o niego, kiedy jest chory. To zupełnie nowy wymiar nauki języka angielskiego, dostępny już od września 2022 r. tylko w Better Call Paul!