Egzamin ósmoklasisty

General english​

Przygotuj się do testu

Egzamin ósmoklasisty

Egzamin ósmoklasisty to jeden z ważniejszych testów, do którego dziecko musi podejść na końcowym etapie swojej edukacji szkoły podstawowej. Jest to sprawdzian kompetencji zwieńczający 8 lat nauki.

Do tego testu musi podejść każdy uczeń, dlatego tak ważne jest odpowiednie przygotowanie uczniów do osiągnięcia możliwe najwyższych wyników, które pozwolą dostać się do wymarzonej szkoły średniej.

Specjalnie przygotowany kurs w oparciu o najwyższe standardy nowoczesnej edukacji ma na celu nie tylko przekazanie niezbędnej wiedzy, ale również wsparcie i wdrożenie ucznia w cały proces dotyczący egzaminu.

Egzamin zostanie przeprowadzony w formie pisemnej, bez podziału na poziom podstawowy i rozszerzony. Będzie trwał aż 1,5 h, a uczniowie mają zaledwie rok na przygotowanie się do testu.

Należy pamiętać o odpowiednim przygotowaniu ze względu na poziom trudności, który jest wyższy od dotychczasowego egzaminu gimnazjalnego przeprowadzanego na poziomie rozszerzonym.

Ponad 40% zadań egzaminacyjnych to zadania w formie pytań otwartych.

Ile kosztuje kurs?

Poznaj cenę kursu

Cena kursu

2 x w tygodniu [1 x 90 min, 1 x 60 min] 409 zł/ mies.

2 x w tygodniu [2 x 60 min] 389 zł / mies.

Zapisz się na wybrane zajęcia już teraz!

Wyepłnij formularz kontaktowy i rozpocznij swoją przygodę z językiem angielskim!

Radosny i przyjacielski robot Emys już od września 2022 r. będzie wspierał naukę języka angielskiego dzieci w wieku 4-9 lat.

Emys to native speaker języka angielskiego, stworzony z myślą o najmłodszych uczniach. Poprzez interakcję i zabawę umożliwi najmłodszym przyswojenie wiedzy językowej w łatwy i interesujący sposób. Dzięki grom językowym dzieci będą uczyć się m.in. angielskich wyrazów, prostych i użytecznych zwrotów, piosenek, skojarzeń, a przy tym będą skutecznie ćwiczyć pamięć i kompetencje językowe. Zabawa z robotem Emys jest tak wciągająca, że dzieci nawet nie czują, że uczą się języka angielskiego.

Jednak Emys to także doskonały przyjaciel, który rozpoznaje twarze oraz pobudza aktywności ruchowe i plastyczne. Uczy empatii i wrażliwości społecznej ponieważ dzieci mogą go karmić, głaskać, czyścić, a nawet dbać o niego, kiedy jest chory. To zupełnie nowy wymiar nauki języka angielskiego, dostępny już od września 2022 r. tylko w Better Call Paul!