Kursy maturalne

General English

Szybkie językowe wsparcie przed najważniejszym egzaminem

Matura to bzdura? Nic podobnego!

Kurs maturalny ma na celu kompleksowe przygotowanie do egzaminu dojrzałości z języka angielskiego, zarówno na poziomie podstawowym, jak i zaawansowanym.

Podczas kursu uczestnicy powtarzają i systematyzują słownictwo oraz gramatykę z zakresu szkoły średniej, a także ćwiczą techniki zdawania matury tj. rozmowy sterowane, rozumienie ze słuchu, rozumienie tekstu czytanego, wypowiedź pisemną.

Dodatkowym atutem jest aplikacja mobilna oraz internetowa wspomagająca naukę słownictwa.

Oprócz realizacji programu w czasie zajęć nacisk kładziony jest także na to, by wyjaśniać zagadnienia, które sprawiają największy kłopot uczestnikom. Dzięki temu nie tylko opanujesz potrzebny materiał, ale też zrozumiesz i poznasz tematy, które do tej pory stanowiły dla Ciebie problem.

Ile kosztuje kurs?

Poznaj cenę kursu

Cena kursu

2 x w tygodniu [1 x 90 min, 2 x 60 min] | 409 zł / mies.

2 x w tygodniu [2 x 60 min] |

389 zł / mies.

Zapisz się na wybrane zajęcia już teraz!

Wyepłnij formularz kontaktowy i rozpocznij swoją przygodę z językiem angielskim!

Radosny i przyjacielski robot Emys już od września 2022 r. będzie wspierał naukę języka angielskiego dzieci w wieku 4-9 lat.

Emys to native speaker języka angielskiego, stworzony z myślą o najmłodszych uczniach. Poprzez interakcję i zabawę umożliwi najmłodszym przyswojenie wiedzy językowej w łatwy i interesujący sposób. Dzięki grom językowym dzieci będą uczyć się m.in. angielskich wyrazów, prostych i użytecznych zwrotów, piosenek, skojarzeń, a przy tym będą skutecznie ćwiczyć pamięć i kompetencje językowe. Zabawa z robotem Emys jest tak wciągająca, że dzieci nawet nie czują, że uczą się języka angielskiego.

Jednak Emys to także doskonały przyjaciel, który rozpoznaje twarze oraz pobudza aktywności ruchowe i plastyczne. Uczy empatii i wrażliwości społecznej ponieważ dzieci mogą go karmić, głaskać, czyścić, a nawet dbać o niego, kiedy jest chory. To zupełnie nowy wymiar nauki języka angielskiego, dostępny już od września 2022 r. tylko w Better Call Paul!