Zajęcia grupowe dla dzieci

od 10 do 15 lat

Wybierz jak Ci wygodnie

Kurs dla dzieci

Zajęcia z języka angielskiego dla grup dzieci na poziomie od stopnia podstawowego wzwyż. To znakomita opcja dla wszystkich, którzy chcą uczyć się systematycznie, w dobrym towarzystwie i atrakcyjnej cenie! Tylko małe grupy (4 – 6 – 8 osób) dają możliwość efektywnej interakcji pomiędzy uczestnikami. Czynią też naukę dużo prostszą i przyjemniejszą. Podczas kameralnych zajęć w miłej atmosferze ćwiczysz wszystkie funkcje językowe: mówienie, pisanie, czytanie i rozumienie ze słuchu, poznajesz niezbędną gramatykę. Swoje zajęcia urozmaicamy wieloma materiałami multimedialnymi, a także specjalnie wykreowanymi sytuacjami z życia codziennego. Tak, aby dzieci uczęszczające na kurs, mogły w spontaniczny sposób reagować na nie w języku angielskim.

Tak jak w przypadku zajęć indywidualnych, zadbamy o efektywność prowadzonych zajęć, mobilizację do nauki, przyjazną atmosferę. Fachowo ocenimy wiedzę na każdym etapie kursu oraz będziemy służyli radą i pomocą.

 
 

Ile kosztuje kurs?

Poznaj cenę kursu

Cena kursu

Polski lektor + Native Speaker

2 x w tygodniu [2 x 60 min] | 399 zł / mies.

Zapisz się na wybrane zajęcia już teraz!

Wyepłnij formularz kontaktowy i rozpocznij swoją przygodę z językiem angielskim!

Radosny i przyjacielski robot Emys już od września 2022 r. będzie wspierał naukę języka angielskiego dzieci w wieku 4-9 lat.

Emys to native speaker języka angielskiego, stworzony z myślą o najmłodszych uczniach. Poprzez interakcję i zabawę umożliwi najmłodszym przyswojenie wiedzy językowej w łatwy i interesujący sposób. Dzięki grom językowym dzieci będą uczyć się m.in. angielskich wyrazów, prostych i użytecznych zwrotów, piosenek, skojarzeń, a przy tym będą skutecznie ćwiczyć pamięć i kompetencje językowe. Zabawa z robotem Emys jest tak wciągająca, że dzieci nawet nie czują, że uczą się języka angielskiego.

Jednak Emys to także doskonały przyjaciel, który rozpoznaje twarze oraz pobudza aktywności ruchowe i plastyczne. Uczy empatii i wrażliwości społecznej ponieważ dzieci mogą go karmić, głaskać, czyścić, a nawet dbać o niego, kiedy jest chory. To zupełnie nowy wymiar nauki języka angielskiego, dostępny już od września 2022 r. tylko w Better Call Paul!